Розділ не знайдений.

Благодійна діяльність

13.01.2014

Подяка від Ватутінської міської організаціїї ветеранів війни та праці

13.01.2014

Подяка від Тальнівської школи-інтерната


Дарунок для сільської школи 02.04.2013

Дарунок для сільської школи

Наприкінці зими у Подібнянську ЗОШ І-ІІІ ступенів, що на Маньківщині, завітав Валентин Федорович Балабак, представник народного депутата Валентина Ничипоренка. Корисний дарунок від імені Валентина Миколайовича отримала школа – аж 16 комплектів учнівських парт, стільці та дошку, що добре будуть пасувати до шкільного інтер’єру.

Валентин Федорович зазначив, що в планах депутата - продовження співпраці з громадою виборчого округу, допомога у вирішенні соціально-економічних питань. Виконком сільської ради та дирекція школи щиро вдячні Валентину Миколайовичу і зазначають, що вперше депутатом від нашого округу стала дієва та турботлива людина: «Він добре спрямував свою діяльність в окрузі, тісно співпрацюючи з територіальними громадами не словом, а ділом».

02.04.2013

Врятувати наймолодшого жителя села

Народжуваність в українських селах наразі досить низька. Молодь переважно прагне виїхати до міст, адже там більше шансів знайти роботу, влаштувати сімейне життя. Тому коли завітав лелека у Мизинівку Звенигородського району, раділи не лише батьки та родичі новонародженого хлопчика, а й усе село. Арсенчик Хуторний, наче маленьке сонечко, осяяв та зігрів душі односельчан. Але трапилось лихо – дитину спіткала хвороба.

Усі сили докладались заради порятунку, у кожній хаті люди вимолювали виздоровлення Арсенію. І якою ж потрібною стала фінансова допомога на лікування, яку надав народний депутат Валентин Ничипоренко! «Знаємо, що Валентин Миколайович традиційно опікується хворими дітьми. Щиро вдячні, що відгукнувся і на наше прохання про допомогу», - дякують батьки Арсена та усі жителі села, очікуючи на повне одужання дитини. Адже цей хлопчик для Мизинівки – символ надії на майбутнє та відродження села.

02.04.2013

Вдячні за врятоване життя

В нашій сім’ї сталася велика біда - захворів мій син Михайло 1984 року народження. Хвороба привела до цирозу печінки, лікарі сказали робити пересадку. А для цього, звісно ж, потрібні були великі кошти, яких у мене не було. Довелося продати будинок, в якому ми проживали, але і цих коштів не вистачало.

Допомагали всі родичі, знайомі, жителі району, яким не байдуже було наше горе. Для того, щоб зробити операцію, потрібно було знайти донора. Моя печінка не підійшла, і на допомогу прийшов мій молодший син Григорій. Але після тривалої реабілітації з’явились ускладнення, і знову потрібні були великі кошти на лікування. Тоді я звернулась до Валентина Миколайовича Ничипоренка, він став моєю останньою надією. Від усієї душі дякуємо йому за підтримку і допомогу!

Галина Питель. смт. Маньківка

Допомога пенсіонерам – це важливо 29.03.2013

Допомога пенсіонерам – це важливо

Життя - непередбачуване, і як складеться доля, ніхто не може знати. Чи ж думала колись проста трудівниця із смт.Маньківка Пелагея Петрівни Солонько, яка віддала десятки років праці на благо країни, що у поважному віці від держави допомоги їй дочекатися буде важко. Але пенсіонеру-ветерану пощастило, бо поруч знайшлися добрі люди, яким не байдужі щоденні проблеми земляків. На прохання відгукнувся народний депутат Валентин Ничипоренко та подарував Пелагеї Петрівні інвалідний візок. «Низько вклоняюсь перед такими політиками, які знаходять час і можливості приділяти увагу простим людям», - дякує депутату жінка.

25.03.2013

Вдячні за турботу про дітей

Приємно здивовані були учні та вчителі Романівського навчально-виховного комплексу, коли побачили у одному з кабінетів школи комплект парт та стільців до них. Замість старих столів та стільців у кабінеті світової літератури відтепер стоять ці новенькі парти, подаровані народним депутатом Валентином Миколайовичем Ничипоренком. Вчителі та батьки щиро вдячні за турботу про наших дітей!

Голова батьківського комітету
Романівського НВК Тальнівського району
Т.М.Наталич.

СВОГО СЛОВА ДОТРИМАВ 22.03.2013

СВОГО СЛОВА ДОТРИМАВ

В передвиборчий період, тоді ще кандидат у народні депутати, лідер Громадської ініціативи "Люди мають жити краще!" Валентин Ничипоренко відвідував Петрівсько-Попівську школу. Він зауважив, що в таких малоформатних сільських школах, як наша, діти повинні одержувати освіту не гіршу, ніж у містах. І пообіцяв допомогти з умеблюванням класних кімнат. Але ж у Валентина Миколайовича були й інші прохання від виборців, набагато серйозніші, порівняно з нашими проблемами. А коли одержав мандат народного депутата України, ми думали - і поготів. Та ось нещодавно до школи прибув вантаж від Валентина Ничипоренка —парти, стільці, шкільна дошка. Отже, не забув він своєї обіцянки! Раділи цьому подарунку і діти, і їх батьки, і вчителі. Всі вони щиро дякують народному депутату за турботу про нашу школу. Успіхів йому у парламентській роботі і мудрих, виважених рішень!

Лариса ТОМІЛЕНКО,
сільський голова Петрівської Попівки,
Лисянський район

Світло надії в дитячих очах 07.03.2013

Світло надії в дитячих очах

Уже десяток років дата 15 лютого офіційно вважається Міжнародним днем дитини, хворої на рак. Основна мета цього дня - покращити інформування суспільства про проблеми дитячих онкологічних хвороб. Онкохворі діти живуть поряд з нами, але чи знаємо ми, сусіди, земляки, про їхні проблеми? Держава, на жаль, мало опікується хворими, і батьки таких діток вимушені шукати допомоги серед людей.

Звісно, не кожен має змогу допомогти фінансово, та й мало хто взагалі задумується про можливість такої допомоги. Але черкащани мають надію, тому що благодійний фонд народного депутата Валентина Ничипоренка «Люди мають жити краще» продовжує свою роботу, турбуючись про сім’ї, що переживають скрутні часи. Як то кажуть, здоровому важко зрозуміти хворого. Та лише уявіть - поки ровесниці 12-річної Вікторії Блажко із Маньківки ходять до школи, мріють про нові чобітки та вперше закохуються, її батьки змушені шукати гроші на порятунок дочки від страшної недуги. Так сталося, що доля звела їх з Валентином Миколайовичем, і він допоміг. Це більше ніж просто фінансова допомога, вважають родичі дівчинки. Це шанс бачити світло надії в очах доньки.

Школярам – комфортні умови навчання 07.03.2013

Школярам – комфортні умови навчання

Коли батьки відправляють своїх дітей в школу, вони сподіваються, що отримувати знання школярам буде цікаво та комфортно. Того ж прагнуть і вчителі. Але не секрет, що на сьогодні в Україні склалась така ситуація, що держава не може достатньо забезпечити школи усім необхідним. Батьки намагаються своїми силами і з ремонтом допомогти, але цього часто недостатньо. От і буває так, що вікна у школах розсихаються, старенькі меблі ламаються, і для забезпечення нормального навчального процесу не вистачає елементарного.

Читати далі »


1 — 10 з 10
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець По стор.