Громадські приймальні

Ватутіне

Адреса:  20250 м. Ватутіне, Соборна площа 1, офіс 13
Телефон для попереднього запису
067-665-19-50,
063-15-16-895
Дні прийому:  понеділок та середа з 9-00 до 13-00

Жашків

Адреса:  19200, м. Жашків,
вул. Віктора Лисака, 6
Телефон для попереднього запису
096-819-99-17,
(04747) 6-18-43
Дні прийому:  понеділок та четвер з 9-00 до 13-00

Звенигородка

Адреса:  20200, м.Звенигородка, Проспект Шевченка, 63/3
Телефон для попереднього запису
096-165-16-92,
(04740) 2-43-09
Дні прийому:  понеділок та середа з 9-00 до 13-00

Лисянка

Адреса:  19300, смт. Лисянка, Площа Миру, 27
Телефон для попереднього запису:  (04749) 6-19-36
Дні прийому:  понеділок та четвер з 9-00 до 13-00

Маньківка

Адреса:  20100, смт. Маньківка, Маньківська селищна рада, вул.Шевченка, 9 каб. №10
Телефон для попереднього запису:  (04748) 6-16-46
Дні прийому:  вівторок та четвер з 9-00 до 13-00

Тальне

Адреса:  20400, м. Тальне,
вул. Гагаріна, 38
Телефон для попереднього запису:  (04731) 3-26-52
Дні прийому:  вівторок та четвер з 9-00 до 13-00

Квітневі зустрічі депутата

На початку квітня в нашому окрузі відбулася незвична для останніх 15-20 років, але очікувана подія – до жителів кількох районів Черкащини завітав народний депутат України Валентин Ничипоренко

Перерва між сесіями Верховної Ради була зовсім короткою, тому зустрічі депутата з виборцями округу стали насиченими, але  разом з тим – цікавими та корисними. Протягом квітня Валентин Миколайович побував у Тальному, Звенигородці, Лисянці, Маньківці, Ватутіному та Жашкові. У кожному місті було проведено кілька зустрічей: загальні -  у районних будинках культури, а також за професійною спрямованістю – окремо з освітянами, медиками, підприємцями та сільгоспвиробниками кожного району. Таким чином проводити зустрічі депутат вирішив з метою якомога повного розуміння поточних проблем та потреб округу у кожній сфері, а також для налагодження системної роботи зі зверненнями громадян. Тим більше, що вже минув певний час депутатської роботи, можна поділитися думками з того чи іншого питання, розповісти, як працює Верховна Рада, чим займається депутат та як збирається надалі співпрацювати з округом.

Робота у Верховній Раді України: відповідальність  перед людьми

Надзвичайно цікаво жителям Черкащини було дізнатися з перших вуст про роботу Верховної Ради України. Адже те, що показують нам по телебаченню, не завжди відповідає дійсності. Валентин Ничипоренко висловив занепокоєння з  приводу того, що Верховна Рада України майже не працювала.

– Мені не подобаються постійні блокування. Парламент повинен працювати.  Я провів у Верховній Раді консультації з усіма політичними силами, і представники деяких з них мені відверто заявили, що вони мають на меті блокування трибуни. Але ж я йшов до парламенту, щоб працювати над законами, які сьогодні потрібні громаді.

Я жодного разу не брав участі у блокуванні Верховної Ради, хоча перше блокування підтримував морально, адже його метою було особисте голосування депутатів. Сьогодні«кнопкодавства» вже майже відсутнє – все контролюється. Та чомусь знову і знову знаходяться причини для блокувань. До того ж, окрім особистого голосування,  має ставитися питання про те, що депутат зобов’язаний ходити на роботу, – розповів Валентин Миколайович, - зазначивши, що не пропускає жодного сесійного засідання, і за найважливіші для суспільства закони завжди  голосуватиме, враховуючи побажання жителів свого округу.

- Так, я сьогодні співпрацюю з більшістю, хоча і не є членом партії Регіонів. Але з питань мови, продажу землі, медичної та пенсійноїнреформи маю свою особисту позицію. Наприклад, стосовно надважливого для нашої країни законопроекту щодо скасування деяких положень пенсійної реформи – зниження пенсійного віку та робочого стажу і справедливого нарахування пенсій – я проголосував «за» скасування пенсійної реформи, хоча більшість  голосувала «проти». На жаль, закон не був прийнятий, не вистачило всього 6 голосів. Більшість не підтримала цей законопроект, але чому 12 депутатів від опозиції і 14 позафракційних депутатів-мажоритарників не брали участі у голосуванні? Адже багато опозиційних депутатів взагалі не прийшли на засідання або просто  відмовилися голосувати. То від чого залежить результат голосування – від «партійного кольору» чи від самої людини? – запитує Валентин Ничипоренко. – Все ж таки, я думаю, від людини. Адже ті самі депутати-мажоритарники, які не підтримали проект про зниження пенсійного віку, перед виборами були у своїх округах, спілкувались з людьми, а тому повинні розуміти, що пенсійні питання – першочергові. Незабаром буде поданий ще один законопроект щодо пенсійної реформи, і я знову підтримаю його, незалежно від того, від якої фракції він подаватиметься.

Мажоритарники мають особисту моральну відповідальність перед людьми за кожне своє голосування – переконаний Валентин Миколайович. -  Якщо вже я взявся за цю роботу – бути народним обранцем – то повинен робити все, щоб людям жилося краще.

Робота в окрузі: громадські ради та благодійний фонд

Саме з метою допомоги жителям Черкащини у вирішенні їхніх проблем Валентином Ничипоренком і було засновано благодійний фонд «Люди мають жити краще». За рахунок цього фонду фінансуватимуться програми «Допомога онкохворим дітям», «Допомога селу», «Допомога інвалідам», започатковані Валентином Миколайовичем,  коли він ще був кандидатом в депутати. Жителі Черкащини відзначають, що їм  й досі незвично, що жодна з цих програм не згорнута, що вони продовжують працювати, більше того, програми ці розширюються. Тож одним з ключових питань роботи благодійного фонду «Люди мають жити краще», порушених Валентином Ничипоренком на зустрічах з жителями міст округу, стало питання створення громадських рад, до яких увійдуть звичайні люди -  пенсіонери, підприємці, представники громадських організацій, медицини, освіти, батьківських комітетів шкіл. Валентин Миколайович наголосив на тому, що саме громадські ради мають стати тим дорадчим органом, який вирішуватиме, на які першочергові потреби населених пунктів мають витрачатися кошти благодійного фонду «Люди мають жити краще». Адже крім допомоги школам, дитсадкам, лікарням є й інші нагальні питання на місцях – саме їх і вирішуватиме громадськість конкретного міста в особі громадської ради.

Постає закономірне запитання: а звідки ж у  благодійного фонду кошти? – На це підуть мої особисті заощадження, – розповідає депутат, – а також вся моя депутатська зарплата та інші депутатські виплати, які на сьогодні складають майже 30 тисяч гривень на місяць. Також запрошую до співпраці з благодійним фондом підприємців, меценатів, всіх, хто не байдужий до проблем наших міст і сіл, – підкреслив Валентин Миколайович.

Ініціатива  законопроектів має надходити від громадян

Також одним з головних завдань своєї поїздки  округом Валентин Миколайович Ничипоренко вбачає налагодження системності у  депутатській роботі з жителями Черкащини. В містах округу працюють приймальні народного депутата, люди знають, що завжди  можуть звернутися туди з наболілими проблемами. Тож саме на роботі зі зверненнями до громадських приймалень має бути побудований діалог «депутат-виборець», – постійно наголошував Валентин Миколайович на своїх зустрічах. – Депутат не в змозі запам’ятати всю інформацію, з якою до нього звертаються виборці на місцях. Тому важливо, щоб люди письмово зверталися до громадських приймалень депутата. Лише тоді буде стовідсоткова впевненість, що жодне звернення не залишиться поза увагою. Хочу запевнити, що всі звернення перебувають на моєму особистому контролі та опрацьовуються моїми помічниками, – наголосив Валентин Миколайович.

Головна мета депутата – це законотворча діяльність. Тому на зустрічах з найбільш соціально активними верствами населення – освітянами, лікарями, підприємцями, крім обговорення проблем медичної реформи, підприємництва, освітньої галузі, Валентин Ничипоренко просивсвоїх виборців надавати пропозиції щодо майбутніх законопроектів. Депутат має бути посередницькою ланкою між жителями округу і Верховною Радою України, аби ініціювати саме ті законопроекти, які потребують громади на місцях, – переконаний Валентин Миколайович. Адже законопроекти стосовно освіти та спрощення оформлення спадщини, зареєстровані Валентином Ничипоренком у Верховній Раді України, – це результат спілкування саме з виборцями Черкащини.

Наприкінці травня Валентин Ничипоренко зустрічатиметься з жителями сіл округу

За час свого перебування в окрузі Валентин Ничипоренко провів 24 робочі зустрічі у містах Черкащини, маючи змогу поспілкуватися з людьми, почути про наболіле, окреслити для себе орієнтири своєї депутатської роботи, спланувати завдання на майбутнє. У свою чергу жителі  округу ще раз переконалися, що мають депутата, який вперше не на словах, а справами доводить, що він щиро переймається проблемами своїх виборців.

- Я вдячний кожному жителю нашого округу, який прийшов голосувати. І якщо людина голосувала не за мене, в першу чергу, це -  моя провина: значить, не переконав, не достукався до серця, – говорить Валентин Миколайович. – Не потрібно думати про наступні вибори, потрібно думати про вибори минулі. Пам’ятати про те, що обіцяв, і виконувати накреслене.

У кожному місті виборці радо зустрічали свого народного депутата як мудрого наставника і давнього знайомого, ділилися з Валентином Миколайовичем проблемами, які особливо їх турбують – і особистими, і загальними питаннями стосовно своїх населених пунктів. Дізнавшись про зустрічі з Валентином Ничипоренком, до райцентрів приїжджали і сільські жителі. Наприклад, виборці із села Чижівка Звенигородського району вручили Валентину Миколайовичу коровай, спеціально випечений подружжям Гордієнків - Надією та Іваном  а також Галиною Вдовиченко. Але зустрічі у містах Черкащини – це лише половина із запланованого депутатом. Уже наприкінці травня Валентин Миколайович Ничипоренко проводитиме зустрічі з жителями сільських населених пунктів нашого округу.

 

Повернення до списку